Meilt saad sa kaupa tellida igal ajal ja igas kohas üle Eesti ilma mahulise piiranguteta.

Anname sulle lihtsa, hea, mugava ja turvalise võimaluse osta endale ilus, meeldiv ja meelepärane käekell. Või soovid sa meeldivat kingitust teha oma armsamale, kallile inimesele või lihtsalt heale sõbrale, siis leiad sa alati meie kellavalikust sobiva käekella. Kellaturg.ee e-pood on kliendisõbralik meeskond, kes tegutseb Eestis.

Meie kaubavalikus on paljude erinevate käekellade kaubamärkide tooted ja kaubavalikut täiendame pidevalt kellamoemaailma värskeimate mudelitega. Kõik meie poolt müüdavad kaubad on originaalpakendis. Pakume kõigile oma kaupadele hindasid, mis on soodsad ja Iga kuu teeme osadele kaupadele oma pakkumisetes sooduspakkumisi.

Sinu tellimuse toimetame sinuni 8 tööpäeva jooksul ja kauba kohaletoimetamise eest eraldi postikulu ei lisandu. Kui ostetud kaup ei vasta sinu ootustele, siis on võimalik kaup meile tagastada 14 päeva jooksul.

Meilt ostetud kauba eest saad tasuda pangaülekandegaPayPal-i või Maksekeskus.ee süsteemis. Maksekeskus.ee süsteemis saad kauba eest tasuda kõigi Eestis enimlevinud panga- ja krediitkaartidega.

Samuti on meie e-poes võimalus vormistada endale kauba ost järelmaksuga, partneriks on meil Liisi järelmaks.

Kui sul on küsimusi, kirjuta meile info@kellaturg.ee ja vastame 48 tunni jooksul.